Okulumuz

Okulumuzun Genel GörünüşüOkulumuz, 1991-1992 öğretim yılında Niğde 12 Eylül Lisesi binasında tahsis edilen bir tek sınıfta 24 mevcutlu 1 Hazırlık sınıfı olarak eğitim-öğretime başladı. Bakanlıkça verilen 15 kişilik yatılı öğrenci kontenjanı için sınav yapıldı ancak gerekli eşyalar ve yer olmadığından bu öğrenciler bir yıl süreyle Niğde Anadolu Lisesi pansiyonunda kaldılar.Okulumuzun Genel Görünüşü
1992-1993 öğretim yılında orta kısımdan ayrılarak adı Fatih Lisesi olarak değiştirilen 12 Eylül Lisesi’nin lise kısmı ile birlikte yeni yapılan bir binaya taşındı. Bu binada tadilatla bodrum kat mutfak, yemekhane ve yatakhane şeklinde düzenlenerek yatılı öğrencilerin hizmetine açıldı. Binanın birinci katı okulumuza, 2. ve 3. katları ise Fatih Lisesi’ne tahsis edildi. İki yıl süreyle bu binada çok zor şartlarda faaliyetini sürdüren okulumuz artık kabuğuna sığmaz duruma geldiğinden yeni yer arayışları başladı.

1994-1995 öğretim yılına Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından Özbelde mevkiinde öğrenci yurdu olarak yaptırılan binaya taşınarak müstakil okul olmanın hazzını yaşadı. Gittikçe büyüyen ve gelişen okulumuza bu bina da yetersiz gelmeye başlayınca 1995 yılında ihalesi yapılan kendi binasının bitmesini dört gözle beklemekten başka çaresi kalmamıştı. 1999 yılında bitirilen kendi binasına 1999-2000 öğretim yılında taşınarak göçebe hayatına son verdi ve büyük özlem sona erdi.

1995 yılında verilen ilk mezunların büyük bir bölümü ülkemizin çeşitli üniversitelerine dağılarak okullarının adını Niğde dışında da duyurmaya başladılar.

Şehir merkezine yaklaşık 9 km uzaklıkta ve Organize Sanayi bölgesinin yanında bulunan Okulumuz 50.000 m2 alan üzerine kurulmuştur. Bir eğitim-öğretim binası, bir pansiyon, iki lojman binası ve bir kapalı spor salonu olmak üzere toplam beş binadan oluşan okulumuz bir kampüs görünümündedir.

Öğrencilerin gidiş-gelişlerinin özel servis araçlarıyla sağlandığı okulumuz Niğde Fen Lisesi ve 75. Yıl Mehmet Göker Anadolu Tekstil Meslek Lisesi’nin arasında yer almaktadır.Spor Salonumuz

Eğitim-öğretim binasında; 27 derslik, fizik, kimya, biyoloji ve bilgisayar laboratuarları, kütüphane, müsamere salonu, sınav salonu, resim atölyesi, video salonu, kantin, doktor odası ve idareci odaları bulunmaktadır. Pansiyon binası 270 yatılı öğrenci kapasitelidir. Yemekhanede gündüzlü öğrenciler de dahil olmak üzere hemen hemen bütün öğrenciler öğle yemeği yemektedir. 10′ar daireli iki blok halinde olan lojmanların tamamı personele tahsis edilmiştir.

Kapalı spor salonu öğrencilerimizin hem sağlıklı olmak hem de boş zamanlarını değerlendirmek için sürekli ziyaret ettikleri yerlerin başında gelmektedir. Öğrencilerimizin gözde mekanlarından biri de Bilgisayar Laboratuarıdır. Kütüphanemizde günün her saatinde öğrenciye rastlamak mümkündür. Genelde müzik dinlemek ve sohbet etmek isteyenlerin uğrak yeri ise kantindir.

Çeşitli yarışmaların, gösterilerin, münazaraların ve konferansların yapıldığı yer olan müsamere salonu haftada en az iki-üç gün öğrencileri ağırlamaktadır. Açık alandaki futbol ve basketbol sahaları, kış günlerinde dahi öğretmenlerin “hasta olursunuz” uyarılarına sadece birkaç saatliğine uyan öğrencilerin aşındırdıkları özel mekanlardandır. Video salonu İngilizce öğretmenlerinin öğrencileriyle birlikte hemen her gün uğradıkları yer durumundadır. Yine aynı yerde “Sarı Zeybek” filmini seyretmeyen öğrenciye rastlamak mümkün değildir.

Yorumlar

 1. adile şahin -

  merhaba ben sbs ye girdim ve bu okulu tercih etmeyi düşünüyorum yalnız bir sorum var acaba okulunuzda kız öğrenciler de yatılı olarak kalabiliyor mu?

 2. adsızdiyelim -

  hayır kız yurdu yok.

 3. ramazan bahadır -

  Yurt bütün öğrencilerin kalması için yeterlimidir. Yurda yerleştirilirken hangi şartlar aranıyor. Lütfen bilgi verirmisiniz. Teşekkürler.

 4. irem -

  bende sbs ye girdim ve bu okulu tercih etmek istiyorum ben kız yurdu olduğunu sanıyordum gercekten yokmu??

 5. abudu014 -

  Evet bende sbs ye girdim ve bu okul hakkında biraz bilgim var.
  1- Kız yurdu yok
  2-Yurda yerleşirken puan sıralaması ile alınıyor
  3- Evet gerçekten de kız yurdu yok

 6. Serap -

  Hayır bu okulda kız yurdu yok…Milli eğitimin kontenjan tablolarında yazıyor olmadığı…

 7. Ömür -

  Okulumuzda kız yatılısı bulunmamaktadır arkadaşlar.

 8. Bahadır -

  Ben SBS’ den 407 aldım. Sizce bu liseye girebilirmiyim? Birde okulda yatılı kalabilirmiyim? Erkek pansiyon var mı?

 9. Bahadır -

  Daha doğrusu ortalamam 407.

 10. Muharrem ÇİFCİBAŞI -

  Kız yurdumuz yok. Ancak yeni yönetmelik Benim Pansiyonum yerine Bizim Pansiyonumıza geçti. Diğer okulların pansiyonlarında kalabilirsiniz. tamam kızlar.

 11. tayyip -

  erkek yurdu varmı
  benim 456 puanım var yurtta kalabilirmiyim

 12. Yönetim -

  @tayyip, pansiyonumuz erkek öğrencilerimize hizmet vermektedir. Sitemizin üst kısmındaki Pansiyonumuz sayfasından bilgi edinebilirsiniz.
  Parasız yatılılıkla ilgili sonuç, tercihleriniz sonucunda size bildirilecektir. Eğer parasız yatılılığı kazanırsanız, pansiyonumuzdan doğrudan yararlanabilirsiniz. Aksi durumda paralı olarak da pansiyonumuzdan yararlanma şansınız bulunmaktadır. Pansiyonlarla ilgili iş ve işlemler buradaki yönetmeliğe göre yürütülmektedir.

 13. F.Kafkas -

  454 Puan Aldım Erkek Yurdu Var Benim İlk Tercih Aksaray AöL

 14. adile şahin -

  ya keşke kız da olsaydı bende aksarayı yazdım ama gelmeyebilir puanım 442 :S

 15. ahmet şahbaz -

  ben bi de parasız yatılılığı kazandım burs alıyorum bursum okulun pansiyonuna mı verilir.ortalamm 448 puan .yüzdelik dilimim 4.02 ama sizin okul 3.82 ile almış ben tercih yükseltmede sizin okula girebilir miyim?cevaplarınızı bekliyorum.teşekkürler.bilgilerinize arz ederim.

 16. gamze -

  resimlerde sınıflarada yer verin sınıflar nasıl merak ediom yandaki pembe bina nedir acaba??

 17. Yönetim -

  @ahmet şahbaz, parasız yatılılığı kazandıysan, gittiğin okulda yurt imkanlarından ücretsiz yararlanırsın. Ayrıca bursun varsa onu da alırsın. İkisi ayrı şeyler.

 18. Yönetim -

  @gamze, pembe bina spor salonumuz olup, sınıf ortamı öğrenim için uygundur. Okulumuz geniş bir açık alana sahip olup, bina olarak da ferahtır.

 19. gamze -

  verdiğiniz bilgiler için tesekkür ederim tercihlerim arasında aöl inş..olur

 20. eda -

  ben tercıh sonuclarıma gore toki anadolu ogretmenı kazandım puanım 448 30.olarak gırdım fakat 2. tercıhde nıgde anadolu ogretmene gelebılır mıyım ?

 21. gamze -

  ben toki aöl ye 1.olarak girdim puanım 453.381 2.yerleştirmede buraya girebilir miyim?

 22. tayyip -

  hocam ben okulunuza 58. sırada girdim
  yurtta kalabilirmiyim
  kalamazsam okul çevresinde başka yurtlar varmı

 23. Yönetim -

  @eda, @gamze, okulumuza yerleşip, yerleşemeyeceğiniz henüz belli olmaz. Kayıtlar sonrasında eğer boş yer kalırsa yükselme tercihinde bulunursun. Eğer puanın yeterli gelirse yerleşebilirsin. Şimdiden bununla ilgili tahminde bulunmak doğru olmaz.

 24. Yönetim -

  @tayyip, okulumuza kayıt için geldiğinde konuşalım. Kayıtlar sonucunda kaç kişinin yurtta kalmak isteyeceği ortaya çıktığında size kesin bir cevap verebiliriz.

 25. hasan -

  Hocam oğlum 59. sırada okulunuzu kazandı. Fakat II. Yerleştirmeyede baş vuracağız. Şu anda İstanbul’da ikamet ediyoruz. Klavuza göre II. Yerleştirmeden sonra kayıt yaptırsak oluyor. I.Yerleştirmeden sonra kayıt yaptırmaya gerek var mı? Şimdiden teşekkürler.

 26. büşra -

  kaç sınıf var acaba?

 27. elanur -

  bnde burayı kazanmışım gerçekten çok sevindim ancak sınıflar hakkında bnm de bir bilgim yok resimlerini koyarsanız çok sevinicez teşekkürler

 28. Yönetim -

  @Hasan Bey, Tercih klavuzunun “1.4.3. Tercihinde Yükselme İşlemi” başlıklı bölümünün c maddesinde geçen
  … Ancak, öğrencinin yerini koruyabilmesi için daha önce kazanmış olduğu okula mutlaka belirtilen tarihlerde kaydını yaptırmış olması gerekmektedir.
  bölümüne istinaden, öğrencinizin haklarını korumak adına, kaydını yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

 29. Yönetim -

  @büşra, okulumuzun bu yıl 90 kişilik kontenjanı bulunmaktadır. 30′ar kişilik 3 şube açılması düşünülmektedir.

 30. semra -

  acaba sınıflara öğrenci dağıtımındaki yöntem nedir?öğrenebilir miyim?şimdiden teşekürler

 31. senanur -

  ya benim dpy 438 aölyi 2 kişiylen kaçırdım sizce kontenjan boşalırmı girermiyim:(

 32. merve -

  okulumuza yerleşmeye hak kazanmış arkadaşları tebrik ediyorum okuılumuz çok çok güzel kesinlikle pişman olmazsınız şimdiden başarılar diliyorum herkese arkadaşların çoğu sınıflara takılmış ama sınıflarımız da gerçekten ferah ve güzel o konu da kaygınız olmasın yani .

 33. Muharrem Çifcibaşı -

  Semra, sınıf dağılımlarıda ölçüler;
  1.Her sınıfta okula giriş puanlarında eşit öğrenciler olacak.
  2. kız erkek sayıları eşit olacak.
  3. Yatılı ve gündüzlü öğrenciler eşit dağıtılacak.
  4.Aynı ilköğretimden gelen öğrencilerde ınıflara eşit dağıtılacak.
  Yani, amaç her açıdan dengeli sınıflar oluşturmak.

 34. Muharrem Çifcibaşı -

  Senanur, sorunun cevabonı 6 ağustotaki açık kontenjanların ilanı ile görebiliriz. Eski tecrübeler olabilir der.

 35. elif -

  ben niğde anadolu öğretmen lisesini kazandım ve kaydoldum.yurt yokmuş ma diğer okullarda kalabilirmişiz gelmişken okulu gezme fırsatı buldum spor salonu ve bahçesi çok güzel.eylülde görüşürüz…:)

 36. tayyip yeşilkaya -

  hocam okulunuza kaydımı yaptırdım
  bi de yurt kaydı kaldı
  onuda eylülde geldiğimde halledeceğim
  okulda görüşürüz hocam
  ama kayıt için geldiğimde siz yoktunuz

 37. fatih -

  arkadaslar ben nıgde anadolu ogretmen lısesının ogrencısıyım 10. sınıfa gectım we pansıyonda kalıyorum okulumdan we pansiyondan cok memnunum okulun bahcesı cok genıs we okulumuz sportif faaliyetlerde de başarılı kımsenın aklında bı soru ısaretı kalmasın… zaten okulumuz öğretmen lıselerı arasında model okul secıldı bu basarımızdan da bellı okulumuzun ne oldugu yenı yılda gorusmek uzere…

 38. esma -

  arkadaşlar naöl geldinize pişman olmazsınz okulumz her yönden fazlasıyla iiidr.binaya da takılmayın…sınflarınızı da seveceğinizi düşünüyorum. buarada kazanan arkadşları tebrik ederim şimdiden başarılar…

 39. tayyip yeşilkaya -

  fatih abi ben okula bu sene kayıt yaptırdım
  hocaların size karşı tavırları nasıl
  ve okulun eğitiminden menmunmusun ve disiplin çok ön plandamı
  cevaplarsan sevinirim

 40. tayyip yeşilkaya -

  hocam yurt için gerekli olan müraacaat dilekçesi ve evci izin dilekçesini nereden temin edeceğiz

 41. Yönetim -

  Elbetteki okuldan.

 42. fatih -

  1.si abi demene gerek yok aramızda 1 yas war nasıl olsa 2.si hocalarımız cok guzel hepside birbirinden degerlı disiplin war ama on planda deıl

 43. emre -

  ben niğde aöl yi kazandım bursluluk alıyorum eğer pansiyonda kalırsan bursluluğum kesilir mi?

 44. tayyip yeşilkaya -

  hocam zaten yanında okuldan temin edilir yazıyorda hangi okuldan
  ilkokulumdan mı yoksa lisemdenmi?

 45. tayyip yeşilkaya -

  hocam ben bursluluğu bu sene kazandım bende yurtta kalacağım bursumu alabilecekmiyim

 46. Yönetim -

  Belgeleri okulumuzdan alacaksın. Parasız Yatılılık ya da Bursluluk arasında seçim yapman gerekecek. İkisinden de aynı anda yararlanamamaktasınız.
  Not: Mesajın önceki halinde yanlış bir değerlendirme olmuştur. Özür dileriz.

 47. tayyip yeşilkaya -

  çok teşekkür ediyorum hocam
  işallah okulda görüşürüz

 48. alper -

  sınıflara takılmışız boş verin her yerde eğitim görülür nasılsa ama yinde ben anlatıyım okulmuzda iki tip sınıf var bi aşağıya teksil lisesine bakan snıflar bi de fen lisesine bakan sınıflar fen lisesine bakanlar az soğuk olur ama kışın bile kaloriferi yanar tekstil lisesine bakanlar daha iyyidir hepsi ferahtır ve ortalama 70 metrekaredir 30 kişiliktir sıralarımız yenidir eskilerde zımparalanıp temizlenip hazırlanmıştır eğer başka sorunuz varsa bildirin anlatalım

 49. alper -

  kışın bile kaloriferi yanar demişiz o yazın bile olacaktı kusura bakmayın arkadaşlar ayrıca zaten okulumuz beyaz bayraklı bir model okul güzel olmasaydı model okul yapmazlardı bide okulumuzu bu duruma getiren herkese teşekürler sizlerde başarılar

 50. soyhan -

  alperrrr okula ulaşım nasıl?

 51. MUHARREM ÇİFCİBAŞI -

  Soyhan, ulaşım öğrenci servisleri ile yapılmaktadır. Okul 15 dönem mezun verdi. Hiç bir sorun yok. Olursa da birlikte çözeriz.

 52. mustafa -

  yönetim,
  yatılı kalan öğrenciler burslarını nasıl alıyor,
  bir yanlışlık olmasın?
  selamlar.

 53. Yönetim -

  @mustafa, uyarın için teşekkürler. Yanlış bir anlaşılma nedeniyle doğru olmayan bir bilgi verilmiş. Bilgi düzeltildi.

  Parasız Yatılılık ve Bursluluk sınavını kazanmış olan öğrenciler, bu haklarından birinden yararlanabilmektedirler. İlgililere duyurulur.

 54. yeşim -

  hocam okula kayıt yaptıranların bir listesini koysanız siteye?

 55. Ayşe Safalı -

  Arkadaşlar ben Ayşe bu yıl 10. sınıfa geçtim okulumuzu kazanan herkesi şimdiden kutluyorum tebrikler.. :) Arkadaşlar okulumuz çok güzel geldiğinize pişman olmazsınız hele de arkadaşlarınızla kaynaşınca süper olur. Sınıflarımız geniş ve ferahtır, spor salonumuz ve bahçemiz çok büyük ve güzel bahçede bir çok ağaç ve çiçek var. Öğretmenler konusunda kaygılanmayın öğretmenlerimiz son derece kaliteli ve iyi öğretmenlerdir. Okulun ilk günlerinde tanıdığımız arkadaşlarımız yok diye üzülmeyin ben ve arkadaşlarım İnşallah size her konuda yardımcı olmaya çalışırız.. :) Okulumuza facebook sayfasından ve gruzlarındandan da bakabilirsiniz. Benimle okul hakkında görüşmek için facebook’tan ulaşabilirsiniz.. İnşallah Eylül’de görüşürüz.. :)

 56. büşra -

  ben buraya kayıt yaptırdım ama sormak istediklerim var ilk gün okulun tşört lerini mi giyecegiz birde kızlar pantolon giyebiliyor mu?

 57. Muharrem Hoca -

  Büşra ilk gün tşörtle gelebilirsiniz.Pantoldn kurallara uygun ise giyebilirsiniz. İlk gün gerekli açıklamaları yapacağız. İstediğini sorabilirsin. Kapımız ve kalbimiz bütün öğrencilerimize açık. Selamlar

 58. Serap -

  İlk gün tşörtle geliriz de pantolonun uygun olduğu koşullar nelerdir ki?İlk gün açıklamaları yapacağnızdan bahsetmişsiniz ama öğrenci tercihi pantolan ya da etek konusunda değişir ona göre alalım formalarımızı…

 59. elif demir -

  bende okula yni kaydolanlardanım . okulu gezma faırsatı buldum gerçekten çok güzel niğde a.ö.lisesini kazandğm için mutluyum yalnız bi sorum var büyük sınflarla küçük sınıflar arasında anlaşmazlık çıkıyor mu ???

 60. büşra -

  acıklamalarınız için cok tesekkür ederim hocam okulda görüşmek üzere inşallah …

 61. nihal -

  ya sen hele bi git okula sonra düşün nası davranıyor byükler ki zaten sen iyi geçinirsen kim napsn sana

 62. Muharrem Hoca -

  @Serap, en iyisi ikisinide al.etekten sıkılınca pantolon, pantolondan sıkılınca etek giyersin. Pantolon gri ve kumaş olacak, hatları belirgin yapmayacak. Tamam mı?
  @Elif, abi ablalar iyidir. yardımcı olurlar. Arada bir-iki bir şey çıkarsa bana haber verirsin. İcabına bakarız. Oralara takılma.

 63. Gülay Yurttaş -

  Bu sayfa çok eğlenceli bi sayfaymış Muharrem hocam…yeni talihlilerin sorularıda çok heyecanlı ve şirin…

 64. Serap -

  Çok teşekkür ederim cevaplarınız için…Okullar açılınca görüşmek üzere…Selam ve dua ile…

 65. elif demir -

  Açıklamalarınz için sağolun hocam . arkadaşlar eylülde görüşürüz. =)

 66. şevval deniz -

  İyi günler.Ben 8.sınıftayım ve bu sene bu okulu kazanmak istiyorum ama sbs puanım 408 .Acaba bu okula girmek için bu sene kaç puan almalıyım.Lütfen yanıt verin.Merakla bekliyorum.

 67. Yönetim -

  Okulumuzun taban puanı bu yıl 453 olmuştur. Bu yılki SBS sonrasında kendin değerlendirirsin.

 68. şevval deniz -

  çok teşekkür ederim

 69. melikhan -

  iyi günler ben bu okula gelmek istiyorum ama bu sene puanım 355 geçen sene 420 ydi önümüzdeki sene kaç puan almalıyım buraya gelmek için acilen yanıtınızı bekliyorum

 70. Muharrem Hoca -

  MELİKHAN 2009 OYP TABAN PUANIMIZ 452,216 OLDU.
  TÜRKİYE SIRALIMISI YAKLAŞIK 30.000 ‘ İNCİ ÖĞRENCİ GİREBİLİYOR. BU İPUÇLARI İLE HESABINI YAPABİLİRSİN. YANİ ÇOKKKKKKKKKKKK ÇALIŞMAN LAZIM. SELAMLAR

 71. Erdem -

  Ben bu liseyi tercih etmek istiyorum kaç puanla alıyor :D

 72. sibel -

  merhaba bn sibel ben şuan 9. snftayım ve başka yerde okuyorum sizin okulda boş konteyjan var mı acaba ve puanım 430 bn bu okula gelmeyi çoook istiyorum ve adanadayım.ha birde kız yurdu var mı yönetim lütfen bana cvp yazın dört gözle bekliyorum cevabınızı inş. olumlu olur…

 73. Yönetim -

  @sibel, sol taraftaki ana menü altındaki Boş Kontenjan bölümünden mevcut boş kontenjanları ve taban puanlarını görebilirsin. 9. sınıflar için taban puanımız 452 olduğu için kontenjan olsa dahi okulumuza nakil olamazsın. Erkek öğrencilerimiz için pansiyonumuz bulunmaktadır.

 74. selin -

  ben şu anda 8. sınıf öğrencisiyim. 6. ve 7. sınıf ortalamam 425 bu okula gitmem için yaklaşık 450 puan yeter mi ya da yaklaşık kaç puan almalıyım lütfen yardımcı olun !!

 75. Yönetim -

  Selin, okulumuzun 2009 SBS taban puanı 452,216 dır. 8. SBS ortalamını buna göre hesaplarsın. Başarılar.

 76. zena -

  ben şuan 8. sınıftayım ve bu liseye gitmek istiyorum sbs 6.sınıf 452 ve 7. sınıf 430 sizce bu yıl bu liseyi kazanabilmem için kac puan almam gerekir?? yardımcı olursanız sevinirim…

 77. Yönetim -

  Sena, bu konuda net bir bilgi vermek zor. Çünkü tercih eden öğrenci sayısı çoğaldıkça taban puanımız yükselir.Geçen yılın taban puanı 452,216. sen 8. sınıf SBS için çalışmaya devam et. Azmin elinden hiç bir şey kurtulmaz. başarılar dileriz.

 78. ramazan -

  hocam ben şuan 8. sınıf öğrencisiyim sizin dediğiniz 452 puan taban mı yoksa tavan puanmı taban ise tavan puan kaç

 79. Yönetim -

  452,216 2009 SBS taban puan. Geçen yılın tavan puanı ise 485,516 idi.Sana başarılar Ramazan

 80. mehmet -

  selam,sbs puan ortalamam 462 sizce kesin bu okula girebilir miyim?

 81. cello68 -

  okulu eğenmedim

 82. Yönetim -

  Sanki bu beğenmeyişte “kedi ulaşamadığı ciğere mundarmış der” atasözünü çağrıştıran bir hava var ne dersin ?

 83. ßY_AYŞE NUR -

  ARKADAŞLAR BEN BU YIL 9. SINIFA GEÇTİM NİĞDE ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİNE GELMEK İSTİYORUM İNŞ BU YIL NASİP OLURSA TANIŞIRIZ EYLÜLDE GÖRÜŞÜRÜZ…

 84. mustafa -

  ben bu liseyi kzandım 462 puanla yurda girebilirmiyim güzelmi
  lise 54. olarak girdim?

 85. Yönetim -

  evrakları tamamlar, ekonomik şartlarda tutar ise yurda girersin

 86. mustafa -

  ekonomik şartlar derken ne demek oluyo

 87. Yönetim -

  ailenin kişi başına düşen yıllık geliri 4553 tl yi geçmeyecek demektir. Mustafa onu kayıtta detaylı görüşebilirsin.

 88. eylül -

  aöl.yi kazandım. bor.da oturuyoruzç acaba servis var mı okula

 89. Yönetim -

  Bor ilçemizden öğrencilerimiz 2 adet servis ile okulumuza gelmektedirler.

 90. mustafa -

  okulunuzu kazandım çok iyi okul çok msevinçliyim :) :):)

 91. Yönetim -

  tebrik eder başarılarının devamını dileriz Mustafa aferin.

 92. Elif KUZUM -

  muharrem hocam bu yıl kayıt yaptıran arkadaşların listesini yayınlayacak mısınız?

 93. berra -

  Ben Anadolu Öğretmen Lisesini kazandım ama tıp okumak istiyorum biliyorum a.ö.l den tıp okuyan çıkıyor ama genede tereddüt içerisindeyim burayı tercih etmekte doğrumu yaptım yoksa yanlışmı yaptım bilmiyorum şöyle birşeyde var herkes o okul çok kaliteli mükemmel bir okul diyor inşallah benim için hayırlı bir okul olur

 94. Yönetim -

  Berra hiçtereddüt etmene gerek yok. seni hedefine taşımak bizim görevimiz. tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

 95. İsmail Girgiç -

  Merhaba,
  Beden Eğitimi Öğretmeniniz Talip Seyhan Yaraş’la Kırklareli Pınarhisar Ortaokulundan tanışıyorum.İletişim kurabileciğim herhangi bir adres olmadığı için okul siteniz aracılığıyla kendisine ulaşabileceğimi düşündüm. Seyhan Beyi mesajdan haberdar edeceğinizi umarak çalıştığım okulun telefon numarasını veriyorum: Konya Akıncılar Mahallesi Ahmet Haşhaş İlköğretim Okulu 0332 2450587

  Teşekkür ederim…
  İsmail Girgiç

 96. irem -

  merhaba,
  ben sbs sınavına girdim bn bu liseyi istiyorum tekk bir sorunum var kız yatılısı var mı?

 97. GİZEM -

  ben 6. sınıfta 443 aldım.geçen yılda 462 aldım.bu liseye girebilir miyim?girmek için kaç puan almam lazım bu yıl?

 98. Yönetim -

  İrem üzgünüm. kız yatılımız yok.

 99. Yönetim -

  Gizem; Bu yıl okumuz 455,165 puanla kapattı.Her şey bu yıl göstereceğin performansa bağlı.Şimdiden başarılar

 100. gülse -

  benim ortalama puanım 478 ama ben fen lisesi değil anadolu öğretmen istiyorum öğretmenliği tercih edicem sizce?

 101. hasan -

  LİSE 1 LERDE KAÇ SINIF VAR VE MEVCUT KAÇ?

 102. hüseyin -

  üçretli mi degil mi yurt

 103. Yönetim -

  Parasız yatılı erkek öğrenciler için ücretsizdir.

 104. Yönetim -

  Otuzar kişilik üç sınıf açılacktır.

 105. Orhun Ege -

  Hocam selamlar, 10.sınıflar 4 sınıf olacakmış diye bir söylenti var.Doğruluğu ne kadardır?

 106. Yönetim -

  Onur Ege , o söylenti doğru değil.

 107. İmdat hoca -

  ORHUN EGE, 10.SINIFLAR 3 ŞUBE OLACAK.ŞUBELERİN İKİSİNDE MF(SAYISAL)AĞIRLIKLI DERS SEÇEN ÖĞRENCİLER OLACAK;BİRİNDE İSE MF-TM ÖĞRENCİLERİ KARIŞIK OLACAK.BU KARIŞIK SINIFTA ORTAK DERSLER BİRLİKTE GÖRÜLÜRKEN,FARKLI DERSLERDE TM’CİLER AYRILIP BAŞKA YERE GİDECEK.ZATEN FARKLI DERS SADECE 6 SAAT.TAMAMMI PAŞAM.UMARIM DURUM ANLAŞILMIŞTIR.

 108. fahri -

  mrblar. ben tarsus aöl de okuyorum. 11. sınıfım ve bu okula geçmek istiyorum. yerleştirme puanım 451 di. acaba okulunuza gelebilir miyim? lütfen en yakın zamanda cevap verirseniz sevinirim…

 109. Sıla -

  Merhaba!Ben şu an 8.sınıf öğrencisiyim.İlk sene 465 ,ikinci sene 451 puan aldım.Bu sene kaç almalıyım ? Ve puan yeterli olup yüzdelik dilim uymadıgında okula girebilir miyiz?Teşekkürler :)

 110. abuzer -

  çok güzel bir okul

Yorum Yaz

Yorum yazarken dikkat etmeniz gereken hususlar;

1# Türkçe imla kurallarına dikkat etmeye özen gösteriniz.
2# Yorumlar onay gerektirdiğinden birden fazla aynı yorumu yazmayınız.
3# Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına özen gösteriniz.
3# Yorumlarınızda, argo kelimeler, küfür, hakaret vb. uygunsuz ifadelere yer vermeyiniz.